Kasy i drukarki fiskalne online dla kancelarii prawniczej lub notariusza

Od 01 stycznia lipca 2021 roku wszystkie kancelarie prawne będą zobligowane do korzystania z urządzeń fiskalnych online. Zazwyczaj takim urządzeniem jest kasa fiskalna. Poniżej opisujemy idealne rozwiązania z zakresu kas fiskalnych dla prawnika czy notariusza.

Idealna kasa fiskalna dla prawnika czy lekarza - Posnet Mobile Online

Kasa fiskalna Posnet Mobile Online

Aktualnie najmniejsza kasa fiskalna online dostępna na rynku. Urządzenie dostępne jest w trzech wariantach łączności z CRK: moduł WiFi, moduł GPRS z wewnętrzną anteną i moduł GPRS z zewnętrzną anteną. Warto zaznaczyć, że wybierając wersję z łącznością GPRS producent zapewnia kartę SIM z włączoną transmisją danych przez okres 80 miesięcy od dnia zakupu urządzenia.

Posnet Mobile online dziedziczy wszystkie pozytywne cechy swojej poprzedniczki z kopią elektroniczną: kompaktowe rozmiary, ergonomię obsługi i nowoczesny design. Baza PLU kasy pozwala na zaprogramowanie do 4000 pozycji, na zasilaniu akumulatorowym wydrukujemy do 50 tys. wierszy paragonu. Co istotne dla wielu klientów – obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna, czemu sprzyja logiczne rozmieszczenie poszczególnych pozycji menu. Wymiana papieru termicznego nie wymaga zajrzenia do instrukcji – po prostu otwieramy pokrywę drukarki, wyjmujemy starą rolkę, wrzucamy nową tak, aby część początkowa wystawała z drukarki i zamykamy pokrywę. Prosto łatwo i przyjemnie.

Posnet Ergo Online - dla prawnika

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online

Jest to nieco większe urządzenie, ale też z powodzeniem zmieści się w teczce, plecaku czy torbie. Nowoczesny design przyciąga wzrok, a małe gabaryty nie wymagają osobnego miejsca na biurku. Kasa ma budowę modułową, co oznacza możliwość rozbudowy nawet po fiskalizacji. Czterowierszowy wyświetlacz graficzny operatora w niezwykle czytelny sposób prezentuje wszystkie opcje menu, komunikaty i ostrzeżenia. W tym urządzeniu producent także zastosował mechanizm drukujący, w którym wymiana papieru termicznego nie przysporzy jakichkolwiek problemów. Konstrukcja kasy już po samym wyglądzie sprawia wrażenie solidnej, po ujęciu w dłoń uzyskujemy pewność, że nawet upadek, wstrząs czy zachlapanie nie wyrządzi jej większej szkody. Duży akumulator litowo-jonowy jest w stanie przez długi czas zasilać kasę bez dostępu do stałego źródła zasilania.

Posnet Ergo online umożliwia przesłanie do kasy grafiki z logo kancelarii, sklepu, firmy – paragon wydrukowany z takiego urządzenia niewątpliwie będzie się wyróżniał i od razu zwróci uwagę. Producent zadbał także o akcesoria około-kasowe w postaci materiałowego etui czy skórzanego pokrowca na urządzenie, które można zakupić dodatkowo.

Kasoterminal Pospay - połączenie kasy fiskalnej, terminala płatniczego oraz drukarki fiskalnej.

Kasoterminal Posnet PosPay Online

To najnowsza propozycja urządzenia fiskalnego połączonego z terminalem płatniczym. Część fiskalna urządzenia może być wykorzystywana jako drukarka bądź kasa. Część odpowiedzialna za płatności elektroniczne umożliwia przyjmowanie płatności kartami płatniczymi, kredytowymi i poprzez Blik-a. Bezpośrednie połączenie modułów niweluje konieczność przepisywania kwoty transakcji z kasy do terminala.

Posnet PosPay online posiada fabryczną kartę SIM do transmisji danych z i do urządzenia, której koszt wliczony jest do abonamentu terminala. Poprzez WiFi czy BT możesz połączyć się z urządzeniami w Twojej firmie.

Za część fiskalną płacisz jednorazowo, terminal wynajmujesz – uzyskujesz dzięki temu rozłożenie kosztów w czasie.

Gabaryty kasy (wymiary: 15,2 cm x 8 cm x 8.1 cm i waga: ok. 0.6 kg) sprawiają, że urządzenie idealnie mieści się w dłoni. I na koniec coś ekstra: na moduł fiskalny w urządzeniu masz 5-letnią gwarancję, na terminal gwarancja jest dożywotnia!

Mając na uwadze wzrost popularności płatności bezgotówkowych – PosPay skazany jest na sukces.

Dotykowa kasa fiskalna Novitus One - wystawia faktury

Kasa fiskalna Novitus One Online

Dla osób lubiących dotykowe wyświetlacze. Programujemy wygląd programu sprzedażowego pod siebie, czyli funkcje czy towary/usługi, na których nam zależy, możemy mieć pod ręką, co dodatkowo upraszcza nam sprzedaż.

Wystawiasz faktury? Niezwykłą zaletą tego urządzenia jest możliwość wystawiania faktur bezpośrednio z kasy fiskalnej! Oprócz tego, w kasie znajduje się aplikacja pocztowa, dzięki czemu, możemy wysyłać faktury bezpośrednio z kasy fiskalnej!

Kasa fiskalna pracuje na systemie android co również jest ułatwieniem dla obecnych użytkowników tegoż systemu. Wymagane połączenie z CRK odbywa się: standardowo po kablu Ethernet lub po dołożeniu modułu – poprzez WiFi lub poprzez dodatkowy dedykowany modem GSM (zewnętrzny lub wbudowany, wewnętrzny).

Zachęcamy do kontaktu, wtedy najlepiej nam dobrać urządzenie pod Państwa wymagania.

Poniżej wszystkie modele kas fiskalnych online dla prawnika, notariusza

Koszyk

close